Розробка та створення сайту-каталогу під ключ

Вартість розробки: від 320$
 • створення індивідуально дизайну, який вам сподобається;
 • необмежена вкладеність каталогу з простою структурою;
 • форми захоплення, які хочеться заповнити (зворотний зв’язок, замовлення дзвінка, отримання знижки);
 • вигідна презентація вашого товару або послуги;
 • послуги хостингу на місяць:
  – 10000 Мб;
  – зручна панель управління;
  – цілодобова техпідтримка;
  – управління поштовими скриньками
 • реєстрація сайту в пошукових системах Yandex та Google;
 • техпідтримка сайту – 1 місяць безкоштовно.
Замовити консультацію

Ми любимо свою роботу та просуваємо на ринок якісні послуги.
Замовте безкоштовну консультацію і ми передзвонимо Вам протягом дня

Кому підійде сайт-каталог?

Сайт-каталог ми пропонуємо компаніям і виробникам, які продають товари або послуги, на які складно встановити фіксовану ціну. Головна відмінність сайту-каталогу від інтернет-магазину  – це відсутність кошика на сайті. Його роль виконують форми захоплення: замовлення можна зробити прямо на сайті або через менеджера по телефону.

Фахівці студії «WEBFUTURE» розробляють і створюють сайти-каталоги, головна мета яких збільшити кількість клієнтів. На сторінках каталогу виготовлена ​​на замовлення продукція презентується у найвигіднішому світлі.

Після вивчення особливостей продукту та ретельного аналізу конкурентів, ми розробляємо унікальну торгову пропозицію та створюємо воронку продажів, щоб кожен відвідувач захотів стати вашим клієнтом.

Розміщуючи свої товари або послуги на сайті-каталозі, ви бачите, як зростає кількість задоволених покупців, а з ними й ваш прибуток.

Що входить в послугу «Сайт-каталог під ключ»?

Прототипування

Прототип сайту-каталогу схематично відображає всі його функції, визначає розташування графіки, тексту і активних елементів. Після обговорення особливостей товару або послуги, ми розробляємо УТП та воронку продажів для ефективної реалізації продукту. Узгоджуємо кошторис.

Дизайн

Правильне поєднання кольорів і розташування активних елементів гарантують, що завдяки дизайну, сайт-каталог буде успішно продавати ваш продукт. Головна мета – розповісти і показати продукт так, щоб відвідувач загорівся бажанням зробити замовлення або заповнити форму. Фахівці “WEBFUTURE” знають, як за допомогою стильного дизайну підвищити продажі на сайті.

Верстка та натяжка на CMS

Верстка виконується на тестовому хостингу. Використовуючи спеціальні мови програмування, верстальник на основі візуального макету створює повноцінний сайт-каталог, адаптований під всі типи пристроїв. Потім верстка натягується на CMS (платформу з адмін. панеллю). Ви можете подивитися, як працюють активні елементи, перейти по посиланнях і оцінити масштаби виконаної роботи.

Розміщення на хостингу

Після затвердження верстки, тестування, сайт-каталог переноситься на хостинг замовника, підключається домен (адреса), налаштовується робота форм, пошти, взаємодії з соціальними мережами.

Оптимізація

Підбираємо ключові слова, щоб користувачі заходили на сайт-каталог за назвами товару або послуги. Підключаємо мапу сайту, ставимо лічильники аналітики Google та Яндекс, а також плагіни, що захищають ваш сайт від взлому.

Копірайт

Наш копірайтер починає роботу із спілкування з клієнтом, з’ясовує всі нюанси товарів або послуг, щоб створити прості та чесні продажні описи для кожного розділу каталогу. Коли користувач читає опублікований текст, він настільки переймається довірою, що без сумніву оформляє замовлення!

Технічна підтримка

Кожен замовник отримує інструкцію з управління інтернет-ресурсом. Перший місяць фахівець з розробки сайту-каталогу залишається на зв’язку, допомагаючи розібратися в управлінні сайтом, при необхідності вносить дрібні правки. Після закінчення тестового періоду вартість доопрацювань оплачується окремо.

0годин праці
Ми вдосконалюємо свої навички з кожним днем
0зроблених сайтів
Кожен наш проект унікален. Для нас важливий кінцевий результат
0написаних текстів
Кваліфіковані копірайтери. Унікальні сео тексти.

Потужний потік клієнтів відразу після запуску!

Сайт-каталог не може продавати, якщо ніхто про нього не знає. Хочете потік потенційних покупців вже в перший день запуску? Звертайтесь!

Ми налаштуємо рекламу для вашого продукту. Кожен, хто в ньому зацікавлений, дізнається про вас та захоче зробити покупку.

6 причин замовити сайт-каталог

Потрібен універсальний майданчик для презентації товарів чи послуг, які не мають фіксованих цін.

З’явилася потреба в ресурсі, куди можна викладати результати роботи для залучення нових клієнтів.

Немає необхідності довго розбиратися в адміністративній панелі. Управління сайтом зрозуміло інтуїтивно.

Збільшується кількість продажів, зростає сума середнього чека кожного покупця

Розробка та створення сайту-каталогу триває не більше 20-ти днів

Доступна вартість сайту-каталогу – від 320$

Потрібен сайт для продажу в інтернеті?
Давайте створимо сучасний сайт-каталог!
Надсилайте запит на розрахунок вартості. Ми підберемо для вас оптимальну пропозицію, виходячи з особливостей вашого товару або послуги. Перші продажі відразу після запуску сайту
до конца акции осталось:
0
0
0
0
Дней
0
0
Часов
0
0
Минут
0
0
Секунд

Залиште заявку зараз та отримаєте знижку 15% на налаштування реклами
Акція тільки для нових клієнтів!

до конца акции осталось:
0
0
0
0
Дней
0
0
Часов
0
0
Минут
0
0
Секунд