Розробка та створення сайту-візитки під ключ

Вартість розробки: від 240$
 • створення дизайну, що створює правильне враження про компанію;
 • вигідна презентація продуктів та політики компанії;
 • проста і зрозуміла структура сайту-візитки;
 • форми захоплення, які хочеться заповнити (зворотний зв’язок, замовлення дзвінка, отримання знижки);
 • послуги хостингу на місяць:
  – 1000 Мб;
  – зручна панель управління;
  – цілодобова техпідтримка;
  – управління поштовими скриньками
 • реєстрація сайту в пошукових системах Yandex и Google;
 • техпідтримка сайту – 1 місяць безкоштовно.
Замовити консультацію

Ми любимо свою роботу і просуваємо на ринок якісні послуги.
Замовте безкоштовну консультацію та ми передзвонимо Вам протягом дня

Бажаєте дізнатися точну вартість сайту – заповніть бриф і ми детально прорахуємо ціну і запропонуємо вам найкращий варіант

Заповнити бриф

Кому потрібен сайт-візитка?

Сайт-візитка – гарне рішення, щоб сформувати правильне враження про компанію та просунути свій бренд на ринку. Фахівці студії «WEBFUTURE» беруть на себе всі тонкощі розробки дизайну: від створення логотипу до промальовування авторських ікон. Потрапляючи на сайт, користувач переймається довірою до вашої компанії.

Працюючи над створенням сайту-візитки, наші фахівці ретельно вивчають надану замовником інформацію, аналізують інтернет-ресурси конкурентів. Розуміючи потреби ваших клієнтів, вони розробляють дизайн і функціонал, який відповідає цілям компанії та забезпечують зростання впізнаваності бренду.

Результатом спільної роботи маркетолога, дизайнера, копірайтера і програміста стає сучасний і стильний сайт-візитка, яким зручно і легко користуватися з будь-якого пристрою.

Що входить в послугу «Сайт-візитка під ключ»?

Прототиування

Створення детального прототипу – гарантія того, що готовий сайт-візитка сподобається вам з першого погляду. Співпрацюючи з клієнтом, ми створюємо ескіз, в якому передбачені всі необхідні функції і активні елементи, передбачено місце для розташування графічних об’єктів і текстів.

Дизайн

Дизайн сайту-візитки будується на розумінні роботи і політики компанії клієнта. Кожна сторінка виконує свою функцію: розповідає про компанію, товари та послуги, їх переваги, провідних спеціалістів. Правильне поєднання кольорів і послідовність блоків визначають: чи зможе сайт залучити і зацікавити відвідувача настільки, щоб він повірив і запам’ятав бренд чи ні.

Верстка та натяжка на CMS

Верстка виконується на тестовому хостингу. Використовуючи спеціальні мови програмування, верстальник на основі візуального макету створює повноцінний сайт, адаптований під всі типи пристроїв. Потім верстка натягується на CMS (платформу з адмін. панеллю). Ви можете подивитися, як працюють активні елементи, перейти по посиланнях і оцінити масштаби виконаної роботи.

Розміщення на хостингу

Після затвердження верстки, тестування, сайт-візитка переноситься на хостинг замовника, підключається домен (адреса), налаштовується робота форм, пошти, взаємодії з соціальними мережами.

Оптимізація

Підбираємо ключові слова, щоб користувачі могли знайти сайт-візитку не тільки за назвою фірми, а й за запитами, пов’язаними зі сферою її діяльності. Формуємо карту сайту, встановлюємо лічильники аналітики Google і Яндекс, плагіни, що підвищують швидкість завантаження, що оповіщають про непрацюючі посилання та інші для захисту сайту від взлому.

Копірайт

Наш копірайтер починає роботу з спілкування з клієнтом, з’ясовує нюанси роботи компанії, щоб просто і чесно подати всю інформацію, необхідну користувачам для ознайомлення з брендом. Коли відвідувач читає опубліковану на сайті статтю, він переймається атмосферою, поступово починаючи довіряти новій компанії!

Технічна підтримка

Перший місяць фахівець з розробки сайту-візитки залишається на зв’язку, допомагаючи розібратися в управлінні сайтом, при необхідності вносить дрібні правки. Після закінчення тестового періоду вартість доопрацювань оплачується окремо. Кожен клієнт отримує інструкцію з управління сайтом.

0годин праці
Ми вдосконалюємо свої навички з кожним днем
0зроблених сайтів
Кожен наш проект унікальний. Для нас важливий кінцевий результат
0написання текстів
Кваліфіковані копірайтери. Унікальні сео тексти.

Потік відвідувачів відразу після запуску сайту

Бажаєте, щоб якомога більше людей дізналося про появу вашої компанії на ринку? Звертайтеся!

Ми налаштовуємо рекламу, щоб ваші потенційні клієнти дізналися про вас. Кожен, хто зацікавлений у вашому продукті, побачить рекламне оголошення і перейде на сайт!

6 причин змовити сайт-визитку

Універсальний майданчик для формування репутації компанії на просторах Інтернету.

Вся інформація про політику компанії, її продукті, провідних спеціалістів та ін., ретельно структурована.

Відвідувачу легко зрозуміти цінності компанії і перейнятися до неї довірою.

Збільшується впізнанність бренду, кількість звернень від потенційних клієнтів.

На розробку і створення сайту-візитки потрібно не більше 7-ми днів.

Мінімум вкладень. Вартість сайту-візитки від 240$

Потрібна презентації компанії в інтернеті?
Давайте створимо стильний сайт-візитку!
Надсилайте запит на розрахунок вартості. Ми зробимо вам кращу пропозицію, виходячи з особливостей вашого бізнесу. Перші відвідувачі відразу після запуску сайту
до конца акции осталось:
0
0
0
0
Дней
0
0
Часов
0
0
Минут
0
0
Секунд

Залиште заявку зараз і отримаєте знижку 15% на налаштування реклами
Акція тільки для нових клієнтів!

до конца акции осталось:
0
0
0
0
Дней
0
0
Часов
0
0
Минут
0
0
Секунд